Leżanki dla psa

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Drewniane legowiska dla psa i kota – podaruj pupilowi słodki wypoczynek!

Twój czworonożny przyjaciel też potrzebuje własnego, mięciutkiego i przytulnego miejsca do odpoczynku i snu. Jeśli chcesz podarować mu to, co najlepsze, dbając o jego zdrowie oraz szczęście, to jesteś w dobrym miejscu. Designed In Wood to nasza mała pracownia, w której – z miłości do zwierząt i z uwielbienia dla drewna – wykonujemy wysokiej jakości drewniane legowiska dla psa oraz kota. Czytaj dalej, a poznasz nasz produkt lepiej! Możesz też od razu przejść do przeglądania dostępnych legowisk; z ich opisami dowiesz się tego, co najważniejsze. 🙂

Legowiska dla psa – drewniane są najlepsze. Dlaczego?

Drewno to naturalny materiał, bezpieczny dla zwierząt, człowieka i środowiska naturalnego. Jego wyjątkowy zapach i faktura kojarzy nam się z odpoczynkiem na łonie natury. Działa zatem kojąco zarówno na człowieka, jak i czworonożnego pupila. Z jednej strony jest materiałem wytrzymałym – odpornym na przykład na zadrapania, a z drugiej – elastycznym, co pozwala nam na tworzenie pięknych, wygodnych legowisk dla psa i kota o określonym kształcie i odpowiednio zdobionych. Legowisko dla psa i kota drewniane okazuje się znacznie cieplejsze niż na przykład metalowe leżanki; postawione nawet na bardzo chłodnej podłodze jest neutralne termicznie, a po połączeniu z poduchą ciepłe i przytulne. Jednocześnie wprowadza do wnętrz modny współcześnie pierwiastek natury. Na pewno docenisz to w aranżacji wnętrz!

Legowiska dla piesków i kotków – dlaczego warto wybrać je u nas?

  • Naturalne materiały – jak już wspomnieliśmy, w naszej pracowni tworzymy legowiska dla psa drewniane. Zatem wykonane z naturalnych, bezpiecznych i ekologicznych materiałów. Drewno szlifujemy tradycyjnymi metodami i malujemy wyłącznie farbą akrylową na bazie wody – bezwonną i pozbawioną zbędnych dodatków, a także atestowanymi lakierami o potwierdzonej neutralności dla środowiska. Takie wykonane to gwarancja bezpieczeństwa dla wszystkich domowników.
  • Produkt premium – każde kocie i psie legowisko, jakie u nas znajdziesz, zostało wykonane w całości ręcznie, od wyboru kawałków materiału, przez ich opracowywanie i łączenie, po wzbogacenie o personalizowany napis i połączenie z poduchą. Oferujemy Ci wyłącznie nasz autorski produkt, który doskonale znamy, o najwyższej jakości, za sprawą której legowisko posłuży Wam przez wiele lat.
  • Higieniczne i bezpieczne – starannie wyszlifowane, pomalowane i lakierowane drewno jest odporne na gromadzenie zanieczyszczeń; wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć je wilgotną szmatką, by nie straciło blasku. Samo posłanie też potrzebuje niewiele; od czasu do czasu je wytrzep i wypierz ręcznie lub w pralce w maksymalnie 30°C i delikatnym detergencie. Dzięki temu będzie czyste i pachnące. Nasze naturalne, nowoczesne legowiska dla psa/kota składają się ze szczelnie połączonych desek, ze starannie ukrytymi wkrętami i mocnymi nóżkami. Nie ma mowy o niekontrolowanym przesuwaniu leżanki ani jej rozpadaniu. To porządne leżanki na lata!
  • W wielu wariantach – w naszej pracowni znajdziesz zarówno legowiska dla małych psów, średnich i dużych, a także kotów każdej rasy. Tworzymy bowiem leżanki w trzech rozmiarach: S, M i L. Co więcej, oferujemy aż osiem różnych kolorów legowisk do wyboru, choć wszystkie w naturalnych odcieniach, dobrze korespondujących z duchem drewna.
  • Legowiska dla psa z imieniem – do każdego legowiska tworzymy personalizowany napis, prezentujący imię Twojego pupila i umieszczamy je w centralnej części leżanki (lub innej, jeśli wyrazisz takie życzenie :)). Wystarczy, że podczas składania zamówienia przedstawisz nam imię swojego pieska lub kotka, a my zajmiemy się resztą. Po to, by dostarczyć Wam jedyne w swoim rodzaju i tylko Wasze legowisko.
  • Legowisko gotowe do użycia – otrzymasz od nas produkt gotowy do zastosowania zaraz po otrzymaniu przesyłki. Na legowisko składa się bowiem zarówno drewniany stelaż ze wszystkimi ozdobami, jak i miękkie posłanie, dopasowane do leżanki.

Czy leżanki dla psów i kotów są potrzebne?

Pewnie, że tak! Tak samo, jak Ty chcesz mieć swoje sypialniane łóżko, dedykowane nocnemu odpoczynkowi, tak samo Twój pupil potrzebuje własnego miejsca, w którym będzie mógł zaznać odpoczynku bez ryzyka wtargnięcia nieproszonego gościa. Miej na uwadze jego potrzeby i jeśli jeszcze nie wybrał_ś dla niego wygodnego legowiska, koniecznie takie zdobądź. Drewniany stelaż połączony z ciepłą, przewiewną poduchą wprowadzi do życia Twojego czworonoga dużo spokoju, poczucie bezpieczeństwa, a także wesprze jego zdrowie. Przekonasz się o tym bardzo szybko! Personalizowane legowisko dla psa/kota to również nieco spokoju dla Ciebie. Możesz bowiem nauczyć pupila, by odpoczywał w jednej, wydzielonej dla niego przestrzeni, zamiast wskakiwać do każdego łóżka dostępnego w domu i wszędzie roznosić sierść. 😉

Jak wybrać najlepsze kocie lub psie legowisko?

Najważniejszy jest rozmiar legowiska. Zarezerwuj zatem chwilę na zmierzenie swojego pupilka – od głowy do ogona. Do tej wartości dodaj kilka centymetrów i zgodnie z tak uzyskanym wynikiem dobierz rozmiar legowiska z kilku proponowanych przez nas modeli. Możesz też kierować się rasą pieska lub kotka. Określ, czy jest to mała, średnia czy duża rasa i zgodnie z tym wybierz legowisko dla psów duże (L), legowisko dla średnich psów (M) lub małych (S). Kiedy już określisz potrzebny rozmiar, wybierz kolor. Do Waszej dyspozycji oddajemy kilka wariantów kolorystycznych, od jasnych, przez stonowane, po ciemne. Na końcu wybierz krój czcionki, jaką mamy zastosować podczas tworzenia napisu-imienia pupila. Tak dobierzesz najlepsze drewniane legowisko dla psa/kota!

Koszyk