O nas

Drewno to serce naszej małej pracowni. Tutaj dzieją się cuda.

Designed In Wood powstało jesienią 2022 roku. To nasze miejsce na ziemi wypełnione zapachem drewna i dźwiękiem rzemieślniczej pracy. Tutaj tworzymy wysokiej jakości akcesoria codziennego użytku: dla ludzi i dla zwierząt. Każdy przedmiot powstaje w taki sposób, by zachował naturalne piękno surowca i wprowadzał do zwykłego życia odrobinę magii. Z nimi przestrzeń staje się cieplejsza, przytulniejsza, bliższa naturze, a solidność produktu decyduje o dużej satysfakcji z jego stosowania, i to przez wiele lat.

 

IMG20220422124724
Stolik Kawowy
Bufet dla pieska

Poznaj naszą pracownię

Uwielbiamy wygląd, zapach i dotyk drewna. I tę miłość chcemy przekazać Wam, oferując wysokiej jakości akcesoria do domu. Każdy produkt, który tu znajdziesz został stworzony przez nas – w całości ręcznie i z poszanowaniem natury na każdym etapie.Nasze produkty tworzymy z wysokiej jakości, starannie dobranego drewna, głównie sosnowego. W toku pracy wykorzystujemy wyłącznie neutralne dla środowiska farby akrylowe na bazie wody oraz dwuskładnikowe lakiery z atestami potwierdzającymi ich bezpieczeństwo dla ludzi, zwierząt i przyrody. W codziennej pracy kierujemy się kreatywnością i dużym szacunkiem do surowca. W ten sposób powstają unikalne, dopracowane w każdym detalu meble i akcesoria: drewniane bufety dla psów i kotów, legowiska dla zwierzaków, stoliki kawowe i meble ogrodowe, a także deski do krojenia. Takich nie znajdziesz w żadnym innym sklepie!

Chcemy by, produkty od Designed In Wood dopełniały aranżacje Waszych domów i po prostu przydawały się w codziennym życiu, dostarczając wygodę, radość i satysfakcję. Wiemy, że drewno – ze względu na swoją wytrzymałość, ciepły kolor i przyjemną fakturę – sprawdza się w tym doskonale. Tym bardziej, kiedy przechodząc przez nasze ręce, zostaje dodatkowo wzmocnione, a jego urok podkreślony. Sami korzystamy z tych akcesoriów na co dzień! Wierzymy, że i Wy dostrzeżecie piękno drewna i znajdziecie dla niego stałe miejsce w swoich domach.

Poznajmy się!

Zastanawiasz się, kto stoi za Designed In Wood?

teammate 2

Tomasz Sularz

Tomasz Sularz – rzemieślnik i głównodowodzący w Designed In Wood. Przez wiele lat pracował w tartaku. Tam nauczył się cierpliwej i solidnej pracy z drewnem. Jego kontakt z tym materiałem nie kończył się wraz z opuszczeniem zakładu. „Po godzinach”, w ramach odpoczynku, Tomek wykonywał przedmioty z drewna dla siebie i rodziny. Pozytywne reakcje obdarowanych zachęciły go do stworzenia miejsca, za pośrednictwem którego będzie mógł dzielić się tworzonymi przedmiotami ze światem. To jest właśnie to miejsce

Spodobało Ci się? Odwiedź nasz sklep!

Zadbaliśmy o to, by dać Ci możliwość zakupu naszych drewnianych produktów bezpośrednio w sklepie internetowym. Zajrzyj, obejrzyj, zakochaj się!

Koszyk